Jsme kvalitní SEO agentura

Baví nás optimalizovat weby, e-shopy a blogy pro internetové vyhledávače. A podle našich klientů jsme v tom dobří, podívejte se na naše reference.

Od hobby k profesionalitě.

  • Posouvat weby na první stránku ve výsledcích vyhledávání internetových vyhledávačů Google a Seznam jsme začali už v době, kdy se obor začal vyvíjet. Posun na první pozice jsme tehdy viděli během několika málo hodin. Stačilo si pohrát s klíčovými slovy a strukturou stránky. Zpětné odkazy k tomu nebyly potřeba.
  • Dnes, když je optimalizace silně konkurenčních klíčových slov kvalitní,  musíme ovládat technické, obsahové a lokální SEO, linkbuilding, SEO copywriting a analýzu klíčových slov na vysoké úrovni a stále sledovat trendy v tomto oboru a změny vyhledávacích algoritmů.
  • Přestože si sem tam zahrajeme LoLko nebo WoTko, nejvíce nás baví hrát hru o první pozice v organickém vyhledávání na Googlu, Seznamu a YouTube, což je po Googlu druhý největší vyhledávač na světě co se týká zadaných dotazů. Zvládáme to v češtině, angličtině, slovenštině a třeba i v polštině.
  • Baví nás analyzovat desetitisíce klíčových slov ze všech možných oborů činnosti, jako jsou namátkou telekomunikace, IT, doplňky výživy, finanční služby, zdraví, lidské zdroje, cestovní ruch a podobně. Stejně tak nás baví psát na tato témata optimalizovaný obsah.

Bez klíčovky ani řádek textu

  • Tvrdí se, že 90 % publikovaného obsahu na internetu nikdo nikdy nepřečte, protože na něj nevedou reklamy a přes organické vyhledávání se k nim také nedostanete, jelikož se nezobrazují na předních pozicích výsledku vyhledávání ve vyhledávačích.
  • Proto pro Vás nenapíšeme ani jeden řádek nebo nevytvoříme stránku webu bez detailní analýzy klíčových slov, znalosti konkurence a účelu vytvářeného obsahu.

Stálý růst návštěvnosti

  • Zvýšení návštěvnosti webu, e-shopu nebo blogu vede ke zvýšení prodejů nebo získaných kontaktů o služby.
  • Můžete toho dosáhnout placenou reklamou nebo organicky, tedy neplaceně. Po vypnutí PPC kampaně návštěvnost klesne na původní úroveň, ale dobře zoptimalizovaný obsah zvyšuje návštěvnost dlouhodobě.

Naši SEO Experti

Jsme tým zkušených SEO konzultantů a specialistů připravených pomoci s navýšením návštěvnosti a atraktivním obsahem jak pro vyhledávače, tak pro návštěvníky.

Ing. Rudolf Sehnal, MBA

Ing. Rudolf Sehnal, MBA

Senior SEO konzultant

Strategie optimalizace a obsahu webů, téměř 10 let zkušeností v SEO, 20+ let zkušeností v reklamě, výkonnostním online marketingu a SEO copywritingu. Absolvent VUT Brno obor Ekonomie a Open University Business school v UK.

Samuel Rudolf Sehnal

Samuel Rudolf Sehnal

Jednatel společnosti, SEO & IT specialista

3+ let zkušeností v oblasti technického SEO, analýz klíčových slov v nástroji Collabim. Absolvent střední školy výpočetní techniky se specializací na tvorbu webu a správu sítí.

 

Lucie, Katka, Monika

Lucie, Katka, Monika

SEO copywriterky

Optimalizovaný SEO copywriting stránek webů, e-shopů a firemních blogů. Psaní obsahu na přesně specifikované skupiny klíčových slov.

Získejte vyšší návštěvnost!

Pokud hledáte profesionály na SEO a vytváření optimalizovaného obsahu na Vašem webu, rádi Vám s tím pomůžeme. Oceníte naši odbornost, spolehlivost a praktický přístup k řešení Vašich požadavků.

Kontaktujte nás

Sídlo: LokusWorkspace, Slezská 857/45, 130 00 Praha 3 – Vinohrady.

+420 602 621 835

info@seomaker.cz

Sledujte naše sociální sítě

SEO konzultace

SEO optimalizace

SEO copywriting

SEO kurzy

Analýza klíčových slov

Zpětné odkazy | Linkbuilding

google4655d5c7a6d2183d